wtorek, 22 marca 2016

KARTKA ŚLUBNA, KSIĄŻKA I PUDEŁKO NA ZDJĘCIA - 3 w 1


 Koleżanka poprosiła mnie o wykonanie kartki na ślub brata, która byłaby czymś więcej niż kartką. Pomyślałam więc, że dobrym pomysłem będzie kartka - książka w której kartach ukryte jest pudełko na zdjęcia. Większość papierów to oczywiście moje ukochane papiery Maja Design.
Tytuł kartki-książki to oczywiście ślub.


Zewnętrzna cześć kartki łączy w sobie coś starego - spękania, coś nowego - wiosna i oczywiście coś niebieskiego ;) Na okładce zamieściłam kartkę z kalndarza z miesiącem marzec, w którym to młodzi złożą sobie przysięgę małżenską. Środek jest spernosonalizowany specjalnie dla państwa młodych.
 Pan młody uwielbia łowic ryby....złowił więc sobie pannę młodą ;)Pociągnięcie za złotą rybkę odkrywa karte z życzeniami:
 W stronach książki kryje sie pudełko na zdjecia. W zdobieniach pudełka kryją sie imiona nowożeńców - środek każdego kwiatka w sercu to litera. Biały sznureczek skojarzył mi sie z morzem i rybakiem....
Kluczyk pomaga otworzyć pudełko, no i oczywiscie kolor niebieski, który kojarzy mi sie ze ślubami idealnie wpasował sie w morski charakter wnetrza.Tył kartki skromny lecz z klasa, a raczej koroną ;) :


A na koniec kilka zbliżeń z okładki:
A, że miłość zawsze kojarzyla mi sie z wiosną to projekt ten idealnie wpasował mi się w wyzwanie na moim ulubionym blogu llc, pt. signs of spring
oraz
http://simplymagnolia.blogspot.co.uk/2016/03/anything-goes.html

1 komentarz:

  1. Beautiful work, thanks for sharing with us at Simply Magnolia and good luck!
    Hugs Nicola xxx

    OdpowiedzUsuń